خدمات سالن زیبایی دایانا

.

میکاپ و گریم عروس

ما در سالن زیبایی دایانا با بهره گرفتن از چندین سال تجربه و مواد عالی اروپایی مانند مک و دیور، و همچنین با استفاده از سبک‌های زیبا در زمینه میکاپ عروس، شبی به یاد ماندنی و رویایی به شما هدیه می‌دهیم.

.

وکس و اپیلاسیون

با پوست و بدن خود مهربان باشید! در سالن زیبایی دایانا، وکس صورت با مواد طبیعی، موم معمولی و موم دائم صورت می‌گیرد. اپیلاسیون را در فضایی بهداشتی و با وسایل یکبار مصرف توسط پرسنلی مجرب تجربه کنید.

.

طراحی و کاشت ناخن

مانیکور و پدیکوری زیبا و متفاوت در سالن دایانا بدون آسیب به بافت ناخن شما، با استفاده از روغن‌های مخصوص. طراحی ناخن همراه با نگین و گل چینی برای ایجاد طرح های زیباو کاشت ناخن با بیش از ۲۰ نوع روش.

.

کوپ و اصلاح مو

کوپ و کوتاهی موهای شما به وسیله حرفه‌ای ترین قیچی‌های دوبچه و جدیدترین متد از فرانسه و ترکیه. شنیون و آرایش مو با جدیدترین متد های روز دنیا با تنوعی باورنکردنی

.

اکستنشن مو

نصب موی طبیعی متری و بافته شده با کراتین؛ با این روش همانند موی طبیعی امکان رنگ، دکلره و فر وجود دارد. همچنین بافت لمه، مهره، شینیون بافت، براشینگ، برای موهای شما انجام میگیرد.

.

تاتو و اصلاح ابرو

ابرو عضوی است که در زیبایی چهره بسیار موثر است. پس بایستی فرم ابرو را با سایر خطوط صورت هماهنگ نمود. ابروان خود را توسط پرسنلی با تجربه و آشنا با متد روز آرایش دهید.

.

کراتین و کراتین تراپی (بوتاکس مو)

بازگشت شفافیت و سلامت به موهای شما. صاف کردن موهای مجعد همواره یکی از مشکلات زنان بوده که استفاده از این درمان‌ها، مدت زمان صاف کردن موها را بدون عوارض جانبی، کاهش می‌دهد. صافی ۱۰۰٪ موها برای موهای بسیار فر و وِز طبیعی. قابل ترمیم هرچند ماه یکبار با استفاده از بهترین مواد صاف کننده.

.

رنگ، مش و های‌لایت

در سالن ما موهای شما با رنگ‌هایی با درصد پایین آمونیاک رنگ می‌شود. ما با استفاده از مواد رنگ‌بر و با هزینه‌ای مناسب هر گونه تغییر رنگ از تیره به روشن را امکان‌پذیر می‌کنیم. جهت دکلره کامل از پودر دکلره ایتالیایی و آلمانی همراه با پلکس استفاده می‌شود.

.

پارافین تراپی

ماساژ و پارافین تراپی با برندهای معتبر دنیا برای ریلکسی و از بین بردن دردها و ترکهای پا.

ساعت کار

  • شنبه تا پنجشنبه :
    ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۸:۰۰ عصر
  • جمعه :
    با تعیین وقت قبلی